pondělí 4. července 2016

Harakiri for the Sky vydali klip/Black Funeral znovu vydají své první dvě albaRakouští post - depressive black metalisté Harakiri for the Sky jsou těsně před vydáním nového alba Trauma: III a po zveřejnění lyric videa přichází s plnohodnotným videoklipem k písni "The Traces We Leave", jehož režie se ujal Leafhouse Collective. Pro vzhlédnutí rozklikněte tento odkaz, níže komentář kapely.

"The traces we leave are slightly blurred, but still clearly visible. This world shows us, that it's hard, or maybe impossible to awake from a nightmare, if you are not really sleeping."


Black Funeral, jedna z první USA black metalových kapel, ze svého chřtánu vyvrhující dvě za kulty považované desky "Vampyr - Throne Of The Beast and" (1995) a " Empire Of Blood" (1997). Tyto dvě alba kdysi vydal label Full Moon Productions, byli to pro něj jedny z prvních vydaných materiálů vůbec. Nyní je znovu vydá Iron Bonehead ve formátech CD, LP digipacku. O klasické CD výlisy se postarají  Dark Adversary. Poslechněte si ukázku z tohoto špínou nasáklého materiálu na tomto odkaze. 


 

Žádné komentáře:

Okomentovat