čtvrtek 28. července 2016

Zemřel Clayton Charles Vargo/Inquisition - Vortex From The Celestial Flying Throne Of Storms/Imperium Dekadenz - Dis ManibvsAmeričtí blak metalisté Demoncy se rovněž nevyhnuli tragédii v podobě zásahu zubaté. Kytarista skupiny  Clayton Charles Vargo, který byl znám pod přezdívkou Grymoreth nečekaně zemřel a to v pouhých 27 letech. Příčina smrti s podrobnostmi známa není, níže prohlášení baskytaristy Demoncy Samuela Osborna.

"The band's bassist Samuel Osborne aka Necreon writes: "I remember meeting Clay at the Black Lodge (Holy Mountain?) when I was a teenager and hitting it off with him immediately. Dude was one of the funniest, most shit talking guys I had ever met. I wish that these demons hadn't taken a great dude from this world and it hurts really bad to know all the shit he had told me about how he wanted it all to be different. RIP Clay. I am going to miss you."

Blakové kultovní duo Inquisition vypustilo mezi své věrné už v pořadí třetí skladbu z připravované desky " Bloodshed Across The Empyrean Altar Beyond The Celestial Zenith". Skladba se honosí názvem "Vortex From The Celestial Flying Throne Of Storms" a najdete ji zde. "Bloodshed Across The Empyrean Altar Beyond The Celestial Zenith" vyjde 26.srpna pod značkou Season of Mist.


Tracks:

01. Intro: The Force Before Darkness
02. From Chaos They Came
03. Wings Of Anu (streaming here)
04. Vortex From The Celestial Flying Throne Of Storms
05. A Black Aeon Shall Cleanse
06. The Flames Of Infinite Blackness Before Creation
07. Mystical Blood
08. Through The Divine Spirit Of Satan A Glorious Universe Is Known
09. Bloodshed Across The Empyrean Altar Beyond The Celestial Zenith
10. Power From The Center Of The Cosmic Black Spiral (streaming here)
11. A Magnificent Crypt Of Stars
12. Outro: The Invocation Of The Absolute, The All, The Satan
13. Coda: Hymn To The Cosmic Zenith


Němečtí atmosferičtí black metalisté Imperium Dekadenz vydali další skladbu ze své chystané desky. Jedná se o osmiminutovou titulní skladbu. Celé album "Dis Manibvs" vyjde u Season of Mist 26.srpna. Celá skladba k poslechu zde. 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat